13073010_1066945670018560_1519888495_o.jpg

 

,,Targi Kół Naukowych” to coroczna impreza promująca koła naukowe istniejące przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W tym roku wydarzenie to odbyło się 20 października.

My, jako Koło Naukowe Urbanistyki postanowiliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Przy naszym stanowisku czekało wiele atrakcji dla uczestników ,,Targów Kół Naukowych” w celu zachęcenia do członkowstwa w naszym kole. 

Niewątpliwie ciekawą rozrywką była gra memory, której celem było dopasowanie starych i nowych zdjęć przedstawiających te same miejsca w Krakowie. Również przy naszym stanowisku chętni mogli wziąć udział w quizie opartym o wiedzę geograficzną i skojarzeniową. Można śmiało stwierdzić, że pytania ułożone przez naszą koleżankę należały do kategorii ,,bardzo trudne”. Dzięki naszym zabawom uczestnicy, którzy poprawnie wykonali zadania mogli wygrać szybki kurs obsługi programu AutoCad lub Sketchup od podstaw.

Uczestnicy zabawy otrzymywali również od nas słodki poczęstunek wykonany przez nasze zdolne dziewczyny z koła.

 

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Oczywiście przezwyciężyła liczba osób studiujących na kierunku ,,Gospodarka przestrzenna”. Mimo tego osoby, które wybrały nasze koło kierowały się głównie pasją do urbanistyki, gospodarowania przestrzenią, a nie kierunkiem swoich studiów. 

Opracowały: 

K.Krupa, K.Majewska 

 

 

 

Kreacja przestrzeni

 

 

SPACE DAY

 

Coroczne wydarzenie, które zrzesza studentów UEK-u i nie tylko! 

Sprawdź!

 

 

KRYTYCY - NIE EKSPERCI

Zachłannie czerpiąc wiedzę, zarażamy pasją!

Sprawdź!

 

WARSZTATY URBANISTYCZNE

Międzykontynentalna nauka i zabawa. 

Sprawdź!

 

BADANIA NAUKOWE 

 

Coś co wychodzi spod kołowego pióra. 

Sprawdź!

 

 

POZNAJ NAS!

NAPISZ DO NAS

 

 ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków
knurbanistyki@gmail.com


 

Działaj kreatywnie!

Możesz więcej - dołącz do nas już dziś!